Gelin Damat Dış Mekân Çekim Paketi

Gelin Damat Dış Mekân Çekim Paketi

Daha öncesinde bir arada belirlediğimiz bir veya birden fazla mekanlarda yapılmış olan düğün fotoğrafı çekimi ve de bu fotoğrafların belirtilen düğün albümü paketi şeklinde sizlere hazırlanmasıdır.

Sizlerin seçmiş olduğu düğün albümü paketine göre gelin ve damat dış çekimi yaklaşık olarak 3 Saat sürmektedir

Düğün Fotoğraflarımızı Ne Kadar Süre Sonra Ala Biliriz

Fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra düğün fotoğraflarınızı sizlere seçmeniz için DVD ortamında teslim etmekteyiz. Sizler düğün albümüne konulmasını istediğiniz bu fotoğraflarınızı seçtikten ortalama olarak 2 hafta sonra size fotoğraflarınızı düğün albümleri ve de büyük boy fotoğraflarınızla bir arada teslim ediyoruz.

Düğün albümleriniz size özel olarak deri, ahşap, foto kapak veya kristal düğün albümleri olarak sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Bütün düğün albümleri panaromik tam sayfa baskılı albümlerden oluşmaktadır. Kristal ya da diğer düğün albümü görselleri için ise albümler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün hazırlıkları için çiftler haftalar hatta aylar öncesinden düğün fotoğrafçısı araştırmaya başlıyor ve düğün fotoğrafçısı olarak bizlere de büyük bir sorumluluk düşmektedir. Düğününüz ister Otel’de isterse de dış mekânda olsun fotoğraf çekimini profesyonel bir ekiple yapmaktayız. Çünkü evlilik Fotoğrafları ya da bir diğer adıyla gelin damat fotoğrafları ve fotoğraf çekimi tekrarı olmayan böylesine önemli bir günde gerçekten çok özel bir yer tutmaktadır.

İnternetten de kısa bir araştırma yaptığınızda Giresun düğün fotoğrafçısı ‘da bizler ilk sırada yer almaktayız.

Benzer Yazılar

Bisikletin Hayatımıza Kattıkları

Bisikletin Hayatımıza Kattıkları

Bindallı ve Kaftan Modelleri 2020

Bindallı ve Kaftan Modelleri 2020

Kutu Harf Tabelalar

Kutu Harf Tabelalar

Salesforce Kullanımı Kolay mı?

Salesforce Kullanımı Kolay mı?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir