Gelin Damat Dış Mekân Çekim Paketi

Gelin Damat Dış Mekân Çekim Paketi

Daha öncesinde bir arada belirlediğimiz bir veya birden fazla mekanlarda yapılmış olan düğün fotoğrafı çekimi ve de bu fotoğrafların belirtilen düğün albümü paketi şeklinde sizlere hazırlanmasıdır.

Sizlerin seçmiş olduğu düğün albümü paketine göre gelin ve damat dış çekimi yaklaşık olarak 3 Saat sürmektedir

Düğün Fotoğraflarımızı Ne Kadar Süre Sonra Ala Biliriz

Fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra düğün fotoğraflarınızı sizlere seçmeniz için DVD ortamında teslim etmekteyiz. Sizler düğün albümüne konulmasını istediğiniz bu fotoğraflarınızı seçtikten ortalama olarak 2 hafta sonra size fotoğraflarınızı düğün albümleri ve de büyük boy fotoğraflarınızla bir arada teslim ediyoruz.

Düğün albümleriniz size özel olarak deri, ahşap, foto kapak veya kristal düğün albümleri olarak sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Bütün düğün albümleri panaromik tam sayfa baskılı albümlerden oluşmaktadır. Kristal ya da diğer düğün albümü görselleri için ise albümler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün hazırlıkları için çiftler haftalar hatta aylar öncesinden düğün fotoğrafçısı araştırmaya başlıyor ve düğün fotoğrafçısı olarak bizlere de büyük bir sorumluluk düşmektedir. Düğününüz ister Otel’de isterse de dış mekânda olsun fotoğraf çekimini profesyonel bir ekiple yapmaktayız. Çünkü evlilik Fotoğrafları ya da bir diğer adıyla gelin damat fotoğrafları ve fotoğraf çekimi tekrarı olmayan böylesine önemli bir günde gerçekten çok özel bir yer tutmaktadır.

İnternetten de kısa bir araştırma yaptığınızda Giresun düğün fotoğrafçısı ‘da bizler ilk sırada yer almaktayız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa’nın En Lüks Oteli

Bursa’nın En Lüks Oteli

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir