Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Konya’da İnşaat’ta yıllardır faaliyette olması ve edindiği tecrübeleriyle bilgi ve birikimlerini Konya’da Emlak sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla da paylaşan Enkay İnşaatta yeni projelerinde satışlar devam ediyor.

Hayata geçirilen projeleri ve devam eden projelerle ilgili bütün detayları öğrenmek, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıklarını, kat ve daire durumlarını, projenin bütün sosyal alanlarını, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan fotoğrafları, bulunduğu bölgede ne var neresi uzak neresi yakın gibi bütün bilgileri www.enkayinsaatkonya.com adresinden veya irtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörüne farklı bir ışık tutan projelerimiz ile ilgili tam detaylı bilgi almak için merkez ofisimize çay-kahve içmeye davetli olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Peki, Enkay İnşaat tarafından yapımı devam ettirilen projelerden daire almak isterseniz ne kadar ödeyeceksiniz? Fiyatlarıyla ilgili de her türlü bilgileri Şirketin yönetim kurulu Başkanı Ali Doğan ve Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert’ten alabilirsiniz.

İç Anadolu’nun en büyük ve en prestijli firmalarından Enkay İnşaat, Konya’nın tarihi dokusuna uygun olarak proje inşa etmekte. Konya’da İnşaat sektöründe Müşterilerine lansman öncesi fiyat avantajlarından ve öncelikli ev seçme ayrıcalığından yararlanma fırsatı sunan Enkay İnşaat, Konya’da Emlak sektöründe ses getirmeye getirmeyi sürdürüyor.

Konya’da İnşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Enkay İnşaat’ın inşaat alanını merak eden ve eşsiz şehir manzarasını izlemek isteyenler ağırlayabilir durumdadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa’nın En Lüks Oteli

Bursa’nın En Lüks Oteli

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Unutulmaz Sürprizlerinizi Bizmle Yapın

Unutulmaz Sürprizlerinizi Bizmle Yapın

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir