Bindallı ve Kaftan Modelleri 2020

Bindallı ve Kaftan Modelleri 2020

Kına gecesi kıyafetleri arasında yer alan bindallı modelleri etnik detayları ile şekillendirilmiş olan yöresel kıyafet seçenekleridir. Elbise şeklinde hazırlanan bu kıyafetler üzerine özellikle detayları ile dikkat çeken yelek seçenekleri eklenerek işlemeli şık kıyafet seçenekleri oluşturulmaktadır. Aynı zamanda kına gecelerinde tercih edilen kaftan modelleri de daha ağır ve kalın kumaş ile hazırlanarak bu şekilde tamamlayıcı etki oluşturulması için sunulmaktadır. 2020 yılı için tasarlanmış olan birbirinden farklı model seçenekleri bu sezonda evlenecek olan gelin adaylarının aradıklarına ulaşmaları konusunda binlerce farklı ve seçeneği bir arada sizlere sunmaktadır.

Nişan yapacak olanların tercih edeceği kıyafet seçeneği olarak bilinen nişanlık modelleri farklı renk ve kesimlerde hazırlanarak bu şekilde gelin adaylarının şık ve etkileyici görünmesine yardımcı olmaktadır. Nişanlıklar özellikle gelinliklere benzer şekilde tasarlandığında beyaz renk dışında istenilen her renk üzerinden çalışma yapılabilir. İşleme, dantel, boncuk, tül gibi pek çok farklı detayı ile şekillendirilen modeller bu sayede her zevke uygun seçimler yapılmasını sağlamaktadır.

Özel Gelinlik Dikimi

Gelinler için tercih edilecek olan kıyafet seçeneği kabarık ve beyaz renkte olması durumunda gelinlik olarak adlandırılmaktadır. Hazır olarak satılan modellerin yanı sıra özellikle katalog üzerinden tercih edilecek olan farklı modellerin dikimi yapılarak bu şekilde gelinin üzerine uygun ve etkileyici sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Alınan ölçüler üzerinden tasarım dikilerek bu şekilde birebir bedene uygun olması sağlanmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yünlü Kumaşların Genel Özellikleri

Yünlü Kumaşların Genel Özellikleri

En Kaliteli Kanvas Tablolar

En Kaliteli Kanvas Tablolar

Elektrik Tesisatı Tadilatı Nasıl Yapılır?

Elektrik Tesisatı Tadilatı Nasıl Yapılır?

Cinsiyete Göre Doğum Günü Parti Süsleri

Cinsiyete Göre Doğum Günü Parti Süsleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir