Bursa’nın En Lüks Oteli

Bursa’nın En Lüks Oteli

Şifalı suları ile de bilinen Bursa’da konaklama yapmak için SPA bulunan bir otel mi arıyorsunuz? Bu konuda Bursa spa otelleri arasında olduğumuzu unutmayınız.

Bursa spa otelleri ile sunulan doğal şifalı sular, birçok hastalığa fayda sağlar. Bu kaynak suları müşterilerimize spa merkezimizde yer alan hamam ve havuzlarda sunuyoruz. Sadece gezi amaçlı değil şifa turizmi ile de öne çıkan bursa otelleri arasında ilk sıradayız.

Turistik Bursa Otelleri

Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden birisi olan Bursa’da birçok büyük sanayi firması bulunur. Doğal olarak şehre binlerce iş insanı uğramaktadır. Sadece gezmek için değil iş için gelen misafirlerimiz için de her türlü imkân sağlanmaktadır. Özel odalarımızda iş insanları için toplantı yapma fırsatı bulunur.

Otel Bursa arasında en büyük toplantı ve balo salonlarımız ile öne çıkıyoruz. İş toplantısı seminer gibi aktivite yapmak isteyen konuklarımız için 12 toplantı salonu sunuyoruz. Katılacak kişi sayısına göre düzenlenmiş olan bu salonlarda her türlü teknolojik cihaz bulunmaktadır.

Bursa’da Havuzlu Otel

Sıcak yaz günlerinde serinleyebileceğiniz açık havuzumuz ile farklı bir hizmet sunuyoruz. 6*14 metre genişliğindeki havuzda serinlerken, alkollü veya alkolsüz içkilerinizi yudumlarsınız. Kış aylarında dilerseniz termal su ile doldurulmuş kapalı havuzumuz da bulunmaktadır. Almira Otel olarak güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Bursa otel denildiğinde bizi öne çıkaran birçok sebepten birisi de budur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Unutulmaz Sürprizlerinizi Bizmle Yapın

Unutulmaz Sürprizlerinizi Bizmle Yapın

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir