Meme Büyütme Ameliyatı Ne Kadar Sürüyor?

Meme Büyütme Ameliyatı Ne Kadar Sürüyor?

Kusursuz bir meme görüntüsüne sahip olmak her kadının hayalidir. Çünkü göğüsler kadınsılığın ve çekiciliğin sembolüdür. Dış görünüş açısından büyük öneme sahip göğüs boyutu, ameliyatla büyütülebilmektedir. Meme büyütme adı verilen bu cerrahi operasyon, göğüs boyutundan memnun olmayan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Meme içine yerleştirilen silikon protezler meme boyutunda büyüme sağlamaktadır.

Kadınlar için güzel bir meme görünümüne sahip olmak hayal değildir. Meme boyutundan ve şeklinden memnun olmayan kadınlar meme büyütme operasyonuna başvurabilir. Erkeklerde ise kadın tipi meme büyümesi görülebilmektedir. Bu hastalık jinekomasti ameliyatı ile giderilebilmektedir. Kadınlarda küçük göğüsler genetik faktöre veya sonradan meydana gelen durumlara bağlı olabilir. Özellikle yaşa bağlı küçülmeler sıklıkla görülmektedir.

Küçük meme yapısı kadınların psikolojilerini etkileyen bir durumdur. Bu nedenle en çok başvurulan estetik operasyonlar primer burun estetiği ve meme büyütme operasyonudur. Meme büyütme ameliyatı genellike 60 dakika ile 90 dakika arasında sürmektedir. Memenin çeşitli yerlerinden yapılan kesi ile içeriye silikon protez yerleştirilir. Hastanın günlük yaşantısına dönmesi 3-4 gün sürmektedir.

Kadınlar fiziksel görünümlerine oldukça önem vermektedir. Kadınlar için son derece önemli olan meme görüntüsü, tıptaki gelişmeler ile kader olmaktan çıkmıştır. Artık vücudun çeşitli yerlerine estetik dokunuşlar yaptırmak mümkündür. Meme büyütme operasyonu ile kadınsı ve çekici meme görünümüne kavuşulabilir. Bu operasyon kadının özgüvenini yükseltmekte ve sosyal ilişkilerini olumlu yönde etkilemektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Spa Merkezi

Bursa Spa Merkezi

Lazer Epilasyon ile Güzelliğinize Güzellik Katın

Lazer Epilasyon ile Güzelliğinize Güzellik Katın

Protez Saçta Etkili Sonuçları Oscar Hair’le Elde Edin

Protez Saçta Etkili Sonuçları Oscar Hair’le Elde Edin

Dış Sağlığınızı Önemseyin

Dış Sağlığınızı Önemseyin

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir