Kutu Harf Tabelalar

Kutu Harf Tabelalar

Genellikle kurumsal firmaların tercih ettiği bu tabela ışıklı veya ışıksız olmak üzere yapılan tabelalardır. Pleksi glas kutu harf, paslanmaz kutu harf, krom kutu harf, kompozit kutu harf, römark kutu harf, forex kutu harf ve buna benzer birçok çeşidi ile firmaların talebine göre üretilmektedir. İstenildiğinde bir zemin üzerine tasarlanarak montajı yapılan, istenildiğinde ise tek tek binanın ana zeminine montajı yapılan kutu harf tabela oldukça ilgi görmektedir. Firmaların isteğine göre iç veya dış mekânlarda hem ışıklı, hem de ışıksız olarak tasarlanan bu tabelalar, ilgi çekici özelliği ile dikkat çekmektedir.

Günümüz teknolojisinde çeşidi oldukça fazla olan LED çeşitleri ile bu kutu harfler daha da çekici hale gelmektedir. İstenildiğinde tek renk, istenildiğinde ise renk değiştirebilen Ledler ile daha çok dikkat çekmektedir. Ayrıca, diğer tabelalara göre daha uzun ömürlü olduğu için kurumsal firmalar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Hem zarif, hem de şık durmaları sebebi ile özellikler alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Bu tabelalar lazer ve Router gibi cihazlar ile kesilerek isim ve logolar oluşturulmaktadır. Malzemeler kesildikten sonra ise boyanan harfler bir araya getirilerek kutu harf tabelalar yapılıyor.

Bu tabelalar canlı renkler ile tasarlandığı için insanların dikkatini kolayca çekme özelliği taşıyor. Özellikle insanların daha yoğun olduğu yerlerde bulunan firma veya markaların kolaylıkla fark edilebilmesi için en akıllı yöntemdir. Kutu harf tabela yaptırarak sizde firmanızın veya markanızın insanlar tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa’nın En Lüks Oteli

Bursa’nın En Lüks Oteli

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Enkay İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Başakşehir Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Cami Halısı Seçimi Kararı Nasıl Verilir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir